Добредојдовте овде

ние развивме сопствена АПП

Побарајте понуда

за нас

Компанијата ги испорачува сите видови багери, натоварувачи со тркала, камионски дигалки, гасеници, кипери, камиони влекачи……

Гледај Повеќе

Препорачај производи

 • Бидејќи Бидејќи

  2011 година

  Бидејќи
 • Брендови Брендови

  30+

  Брендови
 • Земји Земји

  118+

  Земји
 • Производи Производи

  100+

  Производи

Последни вести

 • Зошто да изберете Lonking LG936N за половен натоварувач?

  Зошто да изберете Lonking LG936N за половни...

  21 септември, 23
  Lonking 936N се потпира на напреден хидрауличен контролен систем и чувствителна контролна технологија за флексибилно работење, овозможувајќи им на операторите лесно да ја завршат задачата за товарање, истовар и булдожер...
 • Корист Lonking LG936E компактен натоварувач со тркала

  Корист Lonking LG936E компактен натоварувач со тркала

  21 септември, 23
  Компактен натоварувач со тркала Lonking LG936E – врвно решение за вашите потреби за градежништво, рударство, земјоделство и ракување со материјали.Оваа компактна и моќна машина е опремена со извонредни...

ИНТЕРЕСНО ДА РАБОТЕ СО CCMIE?

Можеме да испорачаме нова или користена градежна механизација, возила во најкус можен рок, оригинални производи и конкурентни цени се нашите предности.Покрај тоа, имаме сопствен магацин за резервни делови за да ги задоволиме потребите по продажбата на купувачите на различни машини.
Добредојдовте овде

ние развивме сопствена АПП

Побарајте понуда