Mirë se vini këtu

ne kemi zhvilluar APP-në tonë

Të kërkojë një kuotë

rreth nesh

Kompania furnizon të gjitha llojet e ekskavatorëve, ngarkues me rrota, vinça kamioni, vinça zvarritës, kamionë hale, kamionë traktorë……

shikoni më shumë

Rekomandoni Produkte

 • Që nga viti Që nga viti

  2011

  Që nga viti
 • Marka Marka

  30+

  Marka
 • shtetet shtetet

  118+

  shtetet
 • Produktet Produktet

  100+

  Produktet

Lajmet e fundit

 • Pse të zgjidhni Lonking LG936N për ngarkues të dorës së dytë?

  Pse të zgjidhni Lonking LG936N për të dorës së dytë...

  21 shtator, 23
  Lonking 936N mbështetet në një sistem të avancuar kontrolli hidraulik dhe teknologji të ndjeshme kontrolli për funksionim fleksibël, duke i lejuar operatorët të kryejnë lehtësisht detyrën e ngarkimit, shkarkimit dhe buldozimit...
 • Ngarkues kompakt me rrota Lonking LG936E i përdorur

  Ngarkues kompakt me rrota Lonking LG936E i përdorur

  21 shtator, 23
  Ngarkues kompakt me rrota Lonking LG936E – zgjidhja përfundimtare për nevojat tuaja të ndërtimit, minierave, bujqësisë dhe trajtimit të materialeve.Kjo makinë kompakte dhe e fuqishme është e pajisur me...

INTERESAN TË PUNËS ME CCMIE?

Ne mund të furnizojmë makineri ndërtimi të reja ose të përdorura, automjete në kohën më të shkurtër të mundshme, produkte origjinale dhe çmime konkurruese janë pikat tona të forta.Përveç kësaj, ne kemi depon tonë të pjesëve të këmbimit për të përmbushur nevojat pas shitjes të blerësve të makinerive të ndryshme.
Mirë se vini këtu

ne kemi zhvilluar APP-në tonë

Të kërkojë një kuotë